Завершилась конференція з планування “Rapid Trident – 2019”

Як інформують у прес-службі Національної академії СВ, на Львівщині відбулась початкова конференцію з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ “Rapid Trident – 2019″’.
Упродовж тижня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного проходила початкова конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ “Rapid Trident – 2019”.

Головною метою заходу було обговорення та планування базових засад та положень майбутнього навчання. Участь у ньому взяли близько 50 представників з 7 країн світу, а також представники від НАТО та Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

— Україна високо цінує підтримку всіх дружніх держав. Це міжнародне навчання проходить в нашій державі щороку і я переконаний, що і цього разу міжнародний захід буде плідним, цікавим, а головне — корисними для усіх учасників командно-штабного навчання, — наголосив співкерівник цьогорічного навчання від України генерал-майор Олег Мікац.

Цьогорічне українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ “Rapid Trident – 2019″планується провести в другій половині вересня поточного року на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Участь у ньому, серед інших, традиційно братимуть й офіцери та курсанти Національної академії сухопутних військ.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ