![На Яворівщині у ДТП постраждав 15-річний мотоцикліст](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/WhatsApp-Image-2022-08-17-at-11.56.14-1043x380.jpeg)
Минулої ночі, близько 23.45, на автодорозі між селами Дрогомишль та Колониці Яворівського району зіткнулися мотоцикл та легкове авто.
Як розповіли в поліції Львівської області, водій мотоцикла «Ліфан», 15-річний житель району, здійснив зіткнення з автомобілем «Опель Зафіра», яким керував 42-річний львів’янин. Внаслідок аварії допомоги медиків потребував 15-річний керманич двоколісного, його забрали до лікарні.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини цієї події.
Більше новин на: Яворів Інфо