Юлія Городна перемогла у ЧУ з біатлону
![Юлія Городна перемогла у ЧУ з біатлону](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/1-305-890x395.jpg)
14 – 18 березня 2019 рокув селі Яворів, Турківського району, на території Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України відбувся чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
У змаганнях брали участь 52 спортсмени, які представляли збірні команди 6 областей України та м. Київ.
Вихованка центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту м. Новояворівськ Юлія Городна (тренери – Андрій Іващишин та Роман Полюга) виборола I місце в гонці переслідуванні (10 км) та III місце в індивідуальній гонці (12,5 км).
Більше новин на: Яворів Інфо